Merhaba ! Blog güncellemeleri arka arkaya gelecek yihhuu 😀
Kadıköy’de 29 Haziran 2017 Perşembe tarihinde gerçekleşen Geek Day buluşması için Thor hazırladım. Hem de dişisi 😀 Kostüm facebook mağazamızda satılık, mesaj veya maille ulaşabilirsiniz~

YAPILIŞI !
Kostümü plastik göğüs mankeni, eva, kumaş, düğme, ayakkabı bağları, jant boyası ve oyuncaklardan ürettim. Süper sağlam ve korselenerek giyildiğinden S-M-L bedenlere uyabilmektedir.

GEEK DAY BULUŞMASI HAKKINDA ~

Rüzgar Renat’ın daveti üzerine katıldığımız etkinlikte 3 tane SpiderMan vardı onlar bütün gün eğlencenin merkezi oldular 😀 Önce yemek yedik, sonra Moda sahilinde sohbet muhabbet ve müzik ile zaman geçirdik. Çok eğlenceliydi, tek sorunumuz havanın çok sıcak olmasıydı. Bir sonrakine herkesi bekleriz !

Kostüm ile evde de bir mini çekim yaptım, bulunsun 😀

******************************************

28 EKİM ANKARA SENSEE SONBAHAR BULUŞMASI


Öncelikle gelen herkese teşekkür ederiz ! Yayınladığımız planlarda tek atladığımız etkinlik toplu fotoğraf şeysimizdi. Onun da sebebi Cepa Sinemaximum Müdiremiz sevgili Hilal Hanım eşliğinde bizimle ilgilenen yine Cepa çalışanı sevgili fotoğrafçımız Burak Bey ve ayrıca taa Karabük’den gelen saygıdeğer konuklarımız Musa ve Özgen’in ellerinde makinalar ile peşimizden bir aşağı bir yukarı bütün gün çekim yapmasıydı xD Fazlası ile eğlendik ve yorulduk, dolayısı ile dedik film öncesi herkes oturup yemek yesin ve dinlensin.
Sinema çevresinin geniş olması, bize özel giyinme odaları ayrılmış olması, yemek ve diğer birçok ihtiyaca yakın olmamız bu etkinliğin bu kadar canlı ve eğlenceli olmasını sağladı! Bir ara sayımız 30 katılımcıya ulaştı! Ben en çok D&R ve JokerLand ziyaretlerimizde ve Anadolu Ateşi çevresindeki oyun alanında çocuklarla oynadığımızda eğlendim.
Sonraaaaa bir sürpriz ile karşılaştık ve Hilal hanımlar bile kocaman 2 pasta aldılar! Onları kesip filmi izledik. Sinema salonları çok temiz ve rahattı. Her şey için çok teşekkür ediyoruz!
Çıkışta da çekilişimiz yapıldı ve mini çizgiromanları kazananlara dağıttık. Bunun öncesinde ve sırasında çektiğimiz videomuz işte böyle: TIKLA
Etkinlikte 3 farklı ödül dağıtıldı 😀
1. Benim çizgiroman çekilişim.

2. El emeği cosplay çalışmalarına sponsor olan Cepa Cinemaximum sinemalarından çift kişilik 31 Aralık’a kadar geçerli sinema bileti! Bu ödülün kazananları: Luffy, Subzero ve Legolas oldu.

3. Instagram üzerinde #cepacinemaximum etiketi ile yapılan etkinlik fotoğraflarından sinema yönetimince seçilecek 3 fotoğrafın sahibine D&R’dan 100 TL değerinde hediye çeki ! Bu yarışmanın sonuçlanmasını da yönetimimizden hevesle bekliyoruz! 😀
Bu etiketler ile etkinlikten daha çok fotoğrafı sosyal medya hesaplarında aratabilirsiniz:
#ankarasenseesonbaharbuluşması
#ASSB
#cepacinemaximum
#cepaavm
#senseecosplay
TEŞEKKÜRLER ! YİNE YAPALIM! SEVGİLER!
İstanbul Yönetimi Sensee

***************************************
GÜNCELLEME
ÇEKİCİ 3D’den BASTIRIP YENİLEDİM!
Teşekkürler 3Digits Workshop (Siparişlerinizi facebook sayfasından verebilirsiniz).

 

Sensee~