Festivali aylarca beklemiştim ve biletimi haftalar önce almıştım. Giydim elbisemi, taktım şapkamı ve tuttum İstanbul Kahve Festivali’nin yollarını! 😀 Katılımcılar (Festival 22-25 Ekim 2015 tarihlerindeydi) 23 Ekim cuma günü interaktif bir cosplay sunumu ile alanda benimle tanışma şansı buldular. İlgi çok güzeldi. Onlarca stand ile fotoğraf çekilmeye davet edildim; yine katılımcılar ile instagram da ekleştik, çok eğlendik. Yanımda 30 kadar kartvizit getirmiştim, ilk saat bitmeden tükendiler 😀 Festival muhteşemdi, 4-5 saat kadar dolandık ve inanılmaz kahveler tattık, workshop ları gözetledik; her şey mükemmeldi!
Character: Emma Webster (Granny – Young Version)
Series: Looney Tunes
Place: Hardarpasa Train Station 
Istanbul Coffee Fest 2015

Kafamdaki tarz ve hal hareketlere hazırlanırken bol bol yukarıdaki hanımların fotoğraflarını araştırdım durdum <3 Çok zarif kıyafetler; korseler, topuzlar, şapkalar…
ŞAPKA: Elimde olan Eminönü’nden aldığım korsan şapkasının önünü katladım ve boyadığım bez güller ile Osmanbey tuhafiyecilerinden toparladığım güzel tüyler süsler ile sıcak silikon yardımıyla dekore ettim.
Bu elbise aslında ŞURAYA TIKLAYARAK görebileceğiniz gibi Emma’nın hizmetçi elbisesinin içidir ^_^ Bir broş ekledim sadece, broşu da oje ile boyayarak kendim düzenledim.
Yukarıdaki fotoğrafları orada karşılaştığım sevgili yardımsever katılımcılar çektiler ^_^ Üst sağdakini sevgili Vecih yolladı face sayfama. Alttaki fotoğraf ise taa Malatya’dan festival için gelmiş Ayşe Diltemiz’e aittir. Kendini kesmeseydi daha mutlu olurdum ama onun tercihi tabi u.u
Alttaki fotoğraflar ise Box Turtle kamerasına aitler, kendisine yıllardır benimle çalıştığı onlarca mükemmel iş ve bu süper fotoğraflar için bir kere de buradan teşekkür ederim!
Aşağıda festivalin face sayfasından derlediğim süper görüntüler var~
 Sayfadaki fotoğrafım ise bu ^^