Sensee’den Lolita Dizaynlar~
Bu konuda adam gibi çalışamadım çünkü hayatımın çok saçma bir dönemine denk geldi ama devam ediyorum üretmeye ufak ufak *-* Şimdiye kadarki biriken arşivi paylaşıyorum şimdi:
TV Tokyo  世界なんでその歌知ってるの ? 11月23日
“Japonca Şarkı Söyleyebilir Misiniz?” 23 Kasım’da yayınlanan programın sadece Türkiye’de çekilen Karaoke şov bölümünü kestim, tamamı için videonun sahibi olan B級Image動画’nin youtube kanalına bakınız. Ben Karaoke Bar’daki lolita kostümlü izleyiciyim, çok muhteşem bir şovdu! Mekan ise Ortaköy Princess Hotel’in içinde hizmet veren minnacık Mido Restaurant’ın karanlık ve dar karaoke barı. Fakat eğlenceliydi ^_^
“Can you sing japanese songs?” program – TV Tokyo – November 23. I cut Turkey part out only and we were Karaoke Bar watchers~ That was a awsome show, we had so much fun!!

İZLE! PAYLAŞ!
Tasarımları oradan buradan bakınıp kafamdan uydurdum açıkçası…..
 
Sonra tuttum aynı kostümden bebeğim Ganaj’a da diktim.
ETKİNLİK FOTOĞRAFLARI!
Aşağıda gördüğünüz iki süper yetenekli zarif hanım, sıkı takipçisi olduğun SHOUJO SPIN grubu üyeleridir, şiddetle tavsiye ederim! <3 Şarkı yorumlamaları ile çok popülerler, ki geçenlerde performansları, NHK World kanalında “Your Voice” yarışmasında birincilikle ödüllendirildi.
R.I.P Kazumi Takaya
En solda gördüğünüz muhteşem insanı geçtiğimiz günlerde kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. O gün yayınladığım bildirimimi paylaşmak istiyorum: “Resmen şoktayım, inanmak istemiyorum. Bu kadar hayat dolu, muhteşem bir insanın böyle saçma bir kazaya kurban gitmesi… Yıllardır neredeyse her Japon kültürü ile alakalı etkinliğimde yanımda destekçimdi… Onun sayesinde Cosplay çalışmalarımız ile Japon kanalları NHK ve Tv Tokyo da yer bulabildik. Her vazgeçtiğimde, artık yapamam tükendim dediğimde bir çalışmaya davet etti beni. O gazla ben çalışmaya devam ettim, vazgeçmedim, savaştım hep. Ben onu etkinliğe davet etmek için mail hazırlamıştım, o maili yine de yollayacağım. Nurlar içinde yat Kazumi Takaya-san…”
Bu gördüğünüz muhteşem insan ise DİLARA AYBAR! <3 Onu canlı dinleme şansına sahip olduğum için çooooooooook mutlu oldum, kendisine yıllardır hayranım ve sıkı bir takipçisiyim. Şu videosunu çekmiştim gözlerimde yaşlarla, tıklayın izleyin!
*************************

Aralık 2015 TUCH EXPO DİKİŞ ve EL İŞİ FUARI

Giydim elbisemi gittim *-* Yumi Art Doll u ziyaret etmek esas amacımdı fakat fuar çok güzeldi, zevkli bir gün geçirdim ^^ Ziyaretçilerin elbiseme ve bebeğim Ganaj’a ilgileri çok hoştu ^_^

sensee~