Game: TOUHOU
Character: Patchouli Knowledge
Con Performances:
1. Torucon Ankara 2014 by sensee
2. Torucon İstanbul 2014 by Almira
Çok eğlenceli, çoook şeker bir kostümdü! *-*
Ki 14 Haziran’da sattım gitti kendisini peruğu ile birlikte, haydi bakalım :3
Yeni sahibesinin süper performansı sayfanın en sonunda <3

Genel olarak elimdeki malzemelerden çıkardığımı söyleyebilirim, yeni bir şey alacak param yoktu, ekleme tekleme ama pamuk şeker gibi pembe ve sağlam; üstüne üstlük XS’den L’e kadar olan bütüüün bedenlere uygun bir kostüm oldu 😀 Benim çılgın bedenleme fikirlerim…
Bu fotoğrafı ne yaptıysam çeviremedim, amaaan böyle kalsın napiim xD
Umm mor saten kurdeleler ile ön parçanın şeritleri yerlerine dikildi ve ütülendi; göğüs üzerine denk gelen yatay saten kurdelenin içinden ise şifon kurdele geçirip sıktırarak bedene oturmasını sağladım.
Burada da pelerinini çalışırken ve ayakkabı le saç fiyonklarımı görüyorsunuz~

EKSTRA BİLGİ
SICAK SİLİKON HAKKINDA!
– Tabancanızı kesinlikle nemli bölgelerden uzakta çalıştırınız.
– Çok uzun süre prize takılı bırakmayınız. Arada soğutunuz.
– Sıcak silikon damlayan yeri kendi haline bırakıp, donduktan sonra çıkarmaya çalışırsanız daha kolay temizlediğinizi göreceksiniz.
– Sıcak silikon çubuklarınızı kilo ile almak çok uygun fiyata geliyor, bunun için Eminönü Güven Pasajı ve çevresini öneriyorum, bilginiz olsun.

ETKİNLİKLERDEN FOTOĞRAFLAR!
 
Harika bir ekibim vardı! Soldan Sağa:
That was an awsome group! Left to right:
Öykü as Koakuma, Ahmet as Genderbend Lunasa, Oscar as Genderbend Sakuya Izayoi, me as Patchouli and Selim as Genderbend Koakuma.
We had so much fun ! *-*
At our stage, we did a little show:
“Sakuya stopped the time when we fighting with each other. Then he did funny things with our frozen bodies (for example he put my finger in to my nose!) when he announcing us to audiences~ At the end he started the time again and we all chased him with anger
Çok eğlendik ! *-*
Sahne sıramızda, küçük bir şov yaptık:
“Sakura zamanı biz birbirimizle dövüşürken durdurdu. Sonra donup kalmış bedenlerimize komik hareketler yaptırdı (mesela benim parmağımı burnuma soktu!) bunları yaparken bizi ve karakterlerimizi seyircilere tanıttı~ Sonunda tekrar zamanı çözdü ve biz de bağırarak onu kovalamaya başladık ^^”

This is a lovely friend from Ankara; her name is Valennia Cosplay and she won the first place of Cosplay Contest on this con with this amazing V (league of legends) costume that she made <3

TORUCON İSTANBUL 2014’DE KOSTÜMÜMÜZ!

sensee~