Merhaba !

Özel temalı fotoğraf çekimleri cosplay severleri bir araya getirip basit kostümler sebebiyle minik eforlar ile yorulmadan çalışmalarını paylaşabilecekleri, oyunlar oynayarak eğlenebilecekleri ve daha büyük uğraşlarını anlatarak fikir alış verişinde veyahut önceden anlaşarak çeşitli kostüm aksesuar parçalarını takas edebilecekleri ortamlar oluşturduğundan ve fotoğrafçılar açısından da teknikleri, yeni lenslerini vs zaman sıkıntısı olmadan deneyebilecekleri ortamlar, güzel arşiv parçaları imkanları sunduğundan harikadır, harika! 😀

Not: Hani bir fotoğrafçıyı koluna takıp kostümlü çekim yapmaya gitmek bana göre özel fotoğraf çekimi buluşması değildir. Bu özelliği kazanabilmek için 3-4 kişilik bir ekip önceden sözleşip rollerin dağıtıldığı bir fotoğraf çekimi gerçekleştirmeli ve çağırılabildiği kadar çok fotoğrafçı davet edilmeli!

Fotoğraflar: Dantegrafi, Optimus Visual Arts, Box Turtle ve benim kameram~

Bilmem derdimi anlatabildim mi <3
Daha önceki özel fotoğraf çekimi günleri çalışmalarımız için isimlerine tıklayabilirsiniz:
The Melancholy of Porcelain Spirits Short Movie Project
One Piece Theme Special Meeting Day
Alice in Wonderland Steampunk Special Photoshooting Day
Suit Up Day Short Movie Project Meeting
not: Bu durumda bütün Zombie Walk ve Free Hugs raporlarım da bu listeye dahil olmalıdır ama siz zaten açar bulursunuz haritadan, liste uzamasın… Şimdi Victorian Stili zamanı!


TEST SHOT için hazırlanmış yazım için bu cümleye tıkla !


Etkinliğime katılan herkese ve fotoğrafçılarımıza; ayrıca bizim gürültümüze alışmış mekan sahibi Laterne’ye teşekkür ederiiimmm!!!
sensee~