Anime: Axis Powers Hetalia
Character: Vietnam
1P version.
Performance: Hetalia Günü 2013
I LOVED THAT COSTUME! *-*

Here is Vietnam-chan! <3

Pekala, selam! Tuniği diktim, Oscar‘ın kumaş pantolonunu giydim, zaten elimde olan babetlerimi de giydim, saçlarım ve tipim de çok uygundu karakter için; Tahtakale’den küreğimi, Şark Han’dan da şapkamı aldım; bu şekilde kostümü tamamladııımmm~

Tunikte yeşil kalın pamuklu poplin kumaş ve altın biyeler kullanılmıştır. Yakasını birleştirmek için cırt cırt dikilmiştir vee Çin düğümü süsleri (ki aşağıda fotoğrafı var) dikilmiştir.

TEST SHOTS !

Videoyu yakında yayınlayacağım, ekekeke~

Bunlar Vietnam’ın diğer versiyonları~ Soldaki 2P versiyonu, yani savaştan sonraki bunalım dönemine ithafen daha “gloomy” bunalımlı bir dizayn… Sağdaki ise Shompu’nun çizim pad inden Steampunk versiyon bir Vietnam ( http://fav.me/d6rw3py ) Bayıldım bayıldım <3
Alttaki ise sahibini bilemediğim Vietnam’ın hayat evrelerini temsilen bir şerit~ Sonraki etkinliklerde bu versiyonlardan çalışacağım, Hetalia Günü’nü ziyaret etmeye devam edeceğim ^_^ETKİNLİKTEN KARELER !

Fotoğraflar için Teşekkürler: Altuğ İşler, Optimus Visual Arts ve Dantegrafi

Etkinlikten biraz bahsedecek olursak her yıl 26 Ekim’de kutlanan Dünya Hetalia Günü şerefine biz de kendi etkinliğimizi düzenledik diyebilirim efendim. Yunanistan’ı canlandıran Dilara’nın elinden çıkma küçük bir buluşma olan bu günde Spellfair katkılarıyla fotoğraf ve video çekimleri ile hazine avı yarışmaları gibi etkinlikler düzenlendi. Şimdiden gelecek yılki etkinlik sayfası bile açıldı! 😀 Buradan bakabilirsiniz.

Sevgili Kız Kardeşim Tayvan <3