Anime: Sailor Moon
Character: Luna (human form)
Organization: Lolita Meet Up Picnic by senseecosplay
Place – Date: Yıldız Park – August 2013

Evet güncellemelere devam ediyoruz ^^ Şimdi göreceğiniz tasarım benim sevgili Luna insan hali kostümüm: Lolita tarzında düzenlediğim elbisenin altına tarlatan ile destek verdim ve çok eğlendik gün boyunca katılımcılarımız ile; vidyoları izleyiniz!


Malzemeler: 2 Metre sarı trikoton kumaş. 120 cm kadar lacivert trikoton kumaş. Çocuk tarlatanı (ya da benim gibi tarlatanın alt çemberini kesin kısaltın ^^). Küpe kolye ayları için plastik plaka ve altın sprey boya ile üstüne yapıştırabileceğiniz bir çift sallantılı küpe, altın zincir. Bir miktar tül ile yaka süslerini yapacaksınız. Alnımdaki ay ise kartondandır ^^

Diğer Sailor Moon Çalışmalarım:

Yine de gelemedi, hoş ^^’ Ama sonradan sürpriz ziyaret etti kunkun beni *-* TIKLA


ETKİNLİK MÜKEMMELDİ!!
Etkinlik sabahtan akşama dek güzel bir pazar yaşattı katılan 130 dan fazla kişiye efendim *-*
Sevgili ortağım Ozan ile tam planladığımız gibi gitti her şey, ortak yemek masası için paraları birleştirmek, alışveriş düzeni, oyunlar, halat çekme yarışı, en sevimli lolita yarışması veee gün boyunca su savaşı ! 😀 Etkinliklere veliler ve kardeşler de ilgi göstererek güzel bir eğlence ortamı yakalanmasına fayda sağladılar ve bu değişik kültüre ilgi duyan aile ferdinin kafasının içinde ne olduğuna dair arkadaşları ile tanışarak bilgi almış oldular ^^ Etkinliklerimize gelin efendim, ailelerinizle gelin. İlgili vidyo, İZLE!

şimdi de fotolaaar: Benim fotoğraflar için teşekkürler Altuğ İşler!

Banner ve bu fotoğraf için teşekkürler sevgili Geonicle~

Sembolik “En şirin lolita” yarışmamızı Yumi kazandı *-* Sponsorumuz LOL Mecmua grubundan Bilal birincimize hediyesini veriyor:

İnanılmaz şapkacı cosplay i ile Burricchi karşınızda!

sensee~