Selam! Bu sayfa sevgili modelim Saena-chama için tasarladığım bütün çalışmalar için ayrılmıştır. Ara ara güncellenecektir. Güzelliği sayesinde tıklanma sayısı da epey iyi; tabii model farkı ? Ben çekimlerinde asistanlık yapıyorum, lakabım bile var! : LightFairy (Işık Perisi ^^)
Fotoğraf ve düzenleme çalışmaları bazen modelime ve bazen de fotoğraf sanatçısı arkadaşımız Sezer Turnacıgil ile Gürkan Boylu (Phoenix Photography)’ya aittir.
1. Purple Satin Cape / Eflatun Saten Pelerin (Bu sayfada!)
2. Green Medieval Dress / Yeşil Ortaçağ tarzı elbise (Bu sayfada)
5. Hanbok – Hanfu takımlarım (2016 yaz aylarında satın aldı!)
6. Sonbahar Perisi temalı özel çekim (Bu sayfada)~
7. Rumeli Feneri Çekimleri (Bu sayfada!)
8. Beauxbatons Üniforması (Harry Potter)
Cosplay Model: KYUSU RADYO adminimiz SailorSun (Saena Sylvara)

2013 Yılından çekimler !!!
**************************************
Mart 2015 Güncellemesi

***************************
2016 Bitti Güncellemesi ~

2016 Ekim 29’unda Halloween Partimiz için İstanbul’a ziyaret gerçekleştiren Saena-chan ile ayrıca çekimlerimiz de oldu. Onlardan en güzeli bence Phoenix Photo. ile gerçekleştirdiğimiz sonbahar perisi çekimleridir:
Çekimleri Çatalca İnceğiz Mağaraları’nda yaptık, sabahın erken vaktinde yola çıktık.

Bu fotoğraflar ödüllü temalı fotoğraflar için denemeler niteliğindedir. Beğenirseniz yorum bırakmayı veya paylaşmayı unutmayın! Teşekkürler!
***********************************
Ayrıca Bakırköy Botanik Parkı’ndaki Pegasus’ları da uçağa kalan son birkaç saatimizde üşenmeyip Ortaçağ elbisemiz ile fotoğrafladık, bize kocaman bir alkışşş! 😀

*******************************************

MAYIS 2017 Güncellemesi ~
Özel çekimler için İstanbul’a gelen Saena-chama, Phoenix Photography’nin bizi arabayla evimizden alıp Rumeli Fenerine götürdüğü bu güzel çekimde de bizimleydi. Kostümler tamamen kendi seçimleri ve takı kombinleri kendi seçimleridir. Muhteşem zarif modelimin çekimlerinde asistanlık yapmaktan çok mutluyum.

DİLERİM Kİ devamı gelecek !