Consepts: GOTHIC KIMONO & MAID UNIFORM & Angel Beats YUI Accesories Set
Costumes by Sensee
Cosplay Model: Eva-chan <3
No performance yet…
Hope you like~

ÖNEMLİ NOT: Bu kostümler aylar önce sahibine ulaştırılmış kostümlerdir! KOSTÜMLER ELİMDE YOKTUR, BİR DAHA ÜRETİLMEYECEKTİR. Eğitim amaçlı sitemde yayınladığım bu hikayeleri bana linkini atarak -“ama burda yayınlamışsın” diye- mail ile ya da face den ulaşmayınız, önce birkaç dakikanızı verip size referans için yayınladığım tutorial ler olduklarını okuyunuz lütfen! ^_^ Fakat yine de her gün onlarca çok çeşitli konularda gelen mailler için Teşekkürler sevgili takipçilerim, fikirlerinizi ve yorumlarınızı paylaşmaktan çekinmemeye devam edin…

Ettoo bunlar Yui’nin bıdıları hariç orijinal tasarımlardır ^_^ Ama önce YUI’NİN BIDILARI! <3

Kullanılan Malzemeler: Kırmızı ve siyah suni deriler, şerit lastikler, siyah boyalı alüminyum zincirler, çeşitli kemer tokaları ve cırtcırtlar.
Eva-chan dan gelen (unpackage) paket açılışı fotoğrafları da bu şekilde: (ehe bir de Misaki Mei bandı hazırlayıvermiştim paketin içine fufuuu~)

Orijinal kostümleri tasarlarken aklımda şunlar vardı:
Sonra başladım kesmeye ve dikmeyee~ Not: Gözler fotoşok değildir 😀

Bu fotoğraflarda gotik kimonomun kollarındaki kelebek işlemelerini cilt bezinden kesip çıkarıyorum. İplik vermeyen ve esnemeyen bu kumaş türü işlemeler için süper bir çözüm (Y)

DİKİMEVİMDEN FOTOĞRAFLAR
Yine Eva-chan’dan gelen cici unpackage -paket açılışı- fotoğrafları ve cici pozları!
Dilerim bilgiler ve fikirler işinize yarar, sensee~