Ben Sensee. Eski nickimle tanıyanlar beni “Bayankus” olarak bilirler. Vasat bir ücretli öğretmen, yarı-işsiz bir genç hanım, insanları sevmeyi seven, asabiyet hücrelerinin çoğunu aldırmış bir insancığım. Şu yandaki tarz bir şeyim:

Birazdan özel bir sanat dersi için öğrencimin evine yollanacağım. Sabahtan beri ortalığa fena halde saçılmış kumaşlar, iplik bobinleri, iğneler, mezura, kitaplar, çizimler vs daha bir ton eşyayı toparlamaya çalışırken daha çok dağıttım ve bir ara da bir sürü pileleri olan lacivert japon lise kıyafeti eteğini dikmekle meşguldüm. Umarım ütüleri tutar. Pileleri çok ince çünkü…

Evet cosplay dikmeyi seviyorum ve bu yazı kendime armağan ettim. İş aramadım, bunun yerine evde cosplay ürünleri dikip internetten animecilere satmaya başladım. Açım ama huzurluyum. Bu çok güzel.
Bu blogu cosplay projelerim, ürünlerim ve tanıtımlarım için kullanmayı düşünüyorum. insanlara bir saat anlatmaktansa hazırladığım sayfa linklerini vereceğim; umarım işe yarar. Çünkü çok fazla minik ayrıntı var. anlatmaya çalışacağım işte… İlk girdim hayırlı olsun bakalım!